| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPX, 800 – 1000 cycli |
| Kind | AGM |
| Usage | Cyclic, 800 – 1000 |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 45 Ah |
| Dimensions | 198 x 166 x 169,5 mm (lxwxh) |
| Weight | 13.2 kg |
Accu 12V-45Ah CPX (Cyclic Xtreme) 198,5x166x169,5mm 13,2kg inserted M6
€451.50 exclusief BTW
Op voorraad
SKU
AC.40153
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Gerelateerde producten
-
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-100AH CPX (Cyclic Xtreme) 261x169x216mm 26kg inserted M6
€719.25 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-63Ah CPX (Cyclic Xtreme) 278x171x188mm 20,7kg inserted M6
€509.25 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-38Ah CPXC (Cyclic Xtreme C) 197x165x172mm 12,5kg lead Carbon
€273.00 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-115Ah CPX (Cyclic Extreme) 329x172x208mm 32,5kg inserted M8
€829.50 exclusief BTW




