| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPXC, 2800 cycli |
| Kind | Lead Carbon |
| Usage | Cyclic, 2800 |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 38 Ah |
| Dimensions | 197 x 165 x 172 mm (lxwxh) |
| Weight | 12.5 kg |
Accu 12V-38Ah CPXC (Cyclic Xtreme C) 197x165x172mm 12,5kg lead Carbon
€273.00 exclusief BTW
Op voorraad
SKU
AC.40161
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Gerelateerde producten
-
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-80Ah CPX (Cyclic Xtreme) 260x168x215mm 25,5kg inserted M6
€609.00 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-63Ah CPX (Cyclic Xtreme) 278x171x188mm 20,7kg inserted M6
€509.25 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-45Ah CPX (Cyclic Xtreme) 198,5x166x169,5mm 13,2kg inserted M6
€451.50 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPX (de perfekte scootmobiel batterij)
Accu 12V-50Ah CPX (Cyclic Xtreme) 197x165x171mm 16,5kg inserted M6
€525.00 exclusief BTW




