| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPC |
| Kind | AGM |
| Usage | Cyclic |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 160 Ah |
| Dimensions | 530 x 209 x 220 mm (lxwxh) |
| Weight | 55.5 kg |
Accu 12V-160Ah CPC 530x209x220mm 55,5 kg inserted M8
€1,359.75 exclusief BTW
Accu 160A-12V Cyclic CPC (530x209x220)
Op voorraad
SKU
AC.40588
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPC




