| Brand | PBQ |
|---|---|
| Series | PBQ LF |
| Kind | Lithium |
| Usage | Cyclic |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 20 Ah |
| Dimensions | 181 x 77 x 167 mm (lxwxh) |
| Weight | 3.2 kg |
Accu 12V-20Ah Lithium PBQ LiFePo4, 181x77x167mm, Insert M5, 3,2Kg
€882.00 exclusief BTW
Op voorraad
SKU
AC.40195
Categorie Lithium Accu's 12V
Gerelateerde producten
-
Lithium Accu's 12V
Accu 12V-100Ah Lithium PBQ LiFePo4, 330x172x220mm, Insert M8, 14,5Kg
€4,200.00 exclusief BTW -
Lithium Accu's 12V
Accu 12V-60Ah Lithium PBQ LiFePo4, 229x138x213mm, Insert M6, 9,4Kg
€2,415.00 exclusief BTW -
Lithium Accu's 12V
Accu 12V-40Ah Lithium PBQ LiFePo4, 198x167x170mm, Insert M6, 6,5Kg
€1,575.00 exclusief BTW -
Lithium Accu's 12V
Accu 12V-5Ah Lithium PBQ LiFePo4, 90x70x107mm, Faston 6,3mm, 0,8Kg
€262.50 exclusief BTW





