| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPC |
| Kind | AGM |
| Usage | Cyclic |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 90 Ah |
| Dimensions | 306 x 169 x 215 mm (lxwxh) |
| Weight | 29 kg |
Accu 12V-90Ah CPC 306x169x215mm 29Kg, Inserted M6
€656.25 exclusief BTW
Op voorraad
SKU
AC.40559
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPC
Gerelateerde producten
-
ACCU'S 12V uitvoering CPC
Accu 12V-150Ah CPC 482x170x240mm 44,5kg inserted M8
€1,244.25 exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPC
Accu 12V-9Ah CPC 151x65x100mm 2,8kg faston 4,8mm
€115.50Oorspronkelijke prijs was: €115.50.€115.50Huidige prijs is: €115.50. exclusief BTW





