| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPC |
| Kind | AGM |
| Usage | Cyclic |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 24 Ah |
| Dimensions | 175 x 166 x 125 mm (lxwxh) |
| Weight | 9.3 kg |
Accu 12V-24Ah CPC 175x166x125mm 9,3kg inserted M5
€210.00 exclusief BTW
Accu 24A-12V Cyclic (166x175x125mm)
Op voorraad
SKU
AC.40580
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPC
Gerelateerde producten
-
ACCU'S 12V uitvoering CPC
Accu 12V-9Ah CPC 151x65x100mm 2,8kg faston 4,8mm
€115.50Oorspronkelijke prijs was: €115.50.€115.50Huidige prijs is: €115.50. exclusief BTW -
ACCU'S 12V uitvoering CPC
Accu 12V-50Ah CPC / PBQ-C 198x166x171mm 14,3Kg inserted M6
€414.75 exclusief BTW




