| Brand | Cellpower |
|---|---|
| Series | CPC |
| Kind | AGM |
| Usage | Cyclic |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 55 Ah |
| Dimensions | 226 x 135 x 214 mm (lxwxh) |
| Weight | 17 kg |
Accu 12V-55Ah CPC 226x135x214mm 17Kg inserted M6
€472.50 exclusief BTW
Accu 55A-12V Cyclic CPC 226x135x214mm 17Kg inserted M6
Op voorraad
SKU
AC.40582
Categorie ACCU'S 12V uitvoering CPC
Gerelateerde producten
-
ACCU'S 12V uitvoering CPC
Accu 12V-200Ah CPC 522x238x223mm 62,5kg inserted M8
€1,522.50 exclusief BTW




